Mambo Fitness - Tomasz Kołodziej

Call us: +48 600 838 673

Email: recepcja@mambo-fitness.pl

Pon-Pt: 08:00-22:00

Sob-Nie: 09:00 - 14:00

Tomasz Kołodziej

Tomek Kołodziej

O trenerze

Wszechstronnie wykwalifikowany w dziedzinie pracy nad sylwetką, zawsze życzliwy i pomocny, ale zarazem konsekwentny i sumienny. Jest zwolennikiem zasad treningu funkcjonalnego, dzięki któremu można osiągnąć dowolny cel. Zawsze wybiera różnorakie narzędzia i odpowiednie ćwiczenia, ustalając jednocześnie różne zmienne treningowe i obciążenie dostosowane do określonych celów klienta. Zwraca szczególną uwagę na wszystkie aspekty związane ze zdrowiem i kondycją fizyczną. Wybierając trening z Tomkiem nie zapomnij wziąć ręcznika, bo na pewno wyciśnie z Ciebie „siódme poty”. Oprócz treningów personalnych, Tomek prowadzi również zajęcia RIP:60.

Przez wiele lat kulturystyka była dla Tomka pasją, ważnym elementem w jego życia, jednakże należała ona tylko do materii zainteresowań. Tomek postanowił to jednak zmienić i uczynić z klutyrstyki nie tylko hobby, ale sposób na życie - swoją profesje i w tym celu ukończył w roku 2011 zaawansowany kurs na Akademii Obrony Narodowej, otrzymując tym samym stopień istruktora. Tomek ponadto posiada doświadczenie w dziedzinie bezpieczeństwa, pracował między innymi jako wartownik w Wytwórni Papierów Wartościowych czy Banku PKO SA. Interesuje się także turystyką i informatyką.

Tomasz Kołodziej daje się poznać jako osoba życzliwa, otwarta, oraz z dużą sumiennością wykonująca powierzone zadania. Dzięki tym cechom sukcesywnie zdobywa sobie uznanie i sympatie zarówno współpracowników jak i podopiecznych.

Profil trenera

  • Specjalność Specjalność: Trening personalny
  • Trener Trener: Tomasz Kołodziej
  • Dostępność Dostępność: pon-ndz
  • Uprawnienia Uprawnienia: Instruktor kulturystyki
  •  Instruktor Rip
  •  Trener personalny
  • Telefon Telefon: 691-663-371
  • Adres Adres: ul. Jana Pawła II 13
    Warszawa, Wesoła
 

Akceptowane karty

payment

Godziny otwarcia

Adres

ul. Jana Pawła II 13,

05-077 Warszawa-Wesoła

Kontakt

recepcja@mambo-fitness.pl

tel. 600 838 673

tel. 22 773 17 53